DIGITÁLNÍ TISK

LETÁKY · SAMOLEPKY · PLAKÁTY A1· VIZITKY · KATALOGY · POUKAZY · POZVÁNKY · BLOKY · KALENDÁŘE 


Digitální tisk je oblíbená technika tisku. V případě digitálního tisku jsou data zpracována v elektronické (digitální) podobě. Tištěný dokument je z počítače odesílán rovnou na digitální tiskový stroj, který tiskne už finální tiskoviny. Digitální tisk je technikou tisku, kde odpadají mnohé přípravné práce v porovnání s klasickým (ofsetovým) tiskem, čímž vzniká značná úspora času. Digitální tisk je vhodný pro malé až střední náklady.

tisk z přenašečů např.: e-mail, USB, CD, paměťové karty ...


Stroje: Minolta, Canon, HP
Barevnost: Barevný nebo černobílý tisk
Velikost: A3+ 450 x 310 mm 
Papír: 60 - 300 g/m2

DOKONČOVACÍ PRÁCE

V naší knihárně nabízíme následné zpracování tiskových archů od pouhého oříznutí na čistý formát přes laminaci, bigování, falcování, snášení až po vazby V1, V2, kroužkovou vazbu - plast, drát.


  ŘEZANÁ GRAFIKA 

  VELKOFORMÁTOVÝ TISK


  Řezaná samolepicí grafika je vhodná na výlohy, automobily a cedule. Je jednoduchá a nejlevnější forma polepu. K dispozici je široký výběr barevných fólií. Barevná stálost je výborná a shoduje se s životností fólií. Tento způsob polepu umožňuje opravy poškozených částí, případně výměny části textu nebo motivu.


  Velkoformátová tištěná grafika oproti řezané grafice je tento způsob dražší variantou. Využití je pro náročnější grafické zpracování, kde se používají barevné přechody a fotografie. Grafiku lze chránit laminací. Motivy mohou být následně oříznuté do libovolného tvaru. 

  POTISK TRIČEK A TEXTILU

  sítotiskový transfer na předměty

  Navrhneme a zrealizujeme tvorbu reklamního textilu a firemního oblečení dle vašich představ. Reklamní textil významně podporuje firemní identitu a povědomí zákazníků o Vaší společnosti. Jde také o skvělí firemní dárek či upomínkový předmět. Tisk je možný již od 1 ks. Výhody: Kvalita, stálost a přesnost barev, nízká cena pro nižších nákladech.