SKLÁDACÍ METR - TYP PERFEKT 10 BÍLÝ - 2m

Základní varianta skládacího metru PF10 má sněhobílou podkladní barvu, černý kontrastní tisk stupnice a červeně zvýrazněné desítky pro jejich dobrou čitelnost. Za povšimnutí stojí červeně tištěné značky na první a desáté lamele metru: 

[Perfekt-10]_[2M]_[weisse]_[duplex]

 Za povšimnutí stojí červeně tištěné značky na první a desáté lamele metru. Jedná se o povinné značení měřidel v celé EU, které říká:

pf10-weisse-duplex

Tento skládací metr má pevné pomosazené ocelové spoje. Při rozkládání uslyšíte zřetelné cvaknutí, jak do sebe zapadají ocelové západky spojů. Rozložený dvoumetr drží tvar a ve spojích se nekývá. Spojky („klouby“) jsou zapuštěné do dřevěných lamel takže ve složeném stavu jsou boční strany metru kompaktní a bez mezer.

Obě boční strany metrů jsou vhodné pro umístění velkého reklamního potisku. Obrázek níže ukazuje její velikost a tvar:

[Perfekt-10]_[2M]_[weisse]_[duplex]_side

Dostupnost Skladem
Kód: 114
77 Kč 63,64 Kč bez DPH
SKLÁDACÍ METR - TYP PERFEKT 10 BÍLÝ - 2m
4905 1 skladaci metr typ perfekt 10 vyrabi metrie v ceske republice
Tip

HLAVNÍ VÝHODY SKLÁDACÍCH METRŮ PF10

  • Typ spoje – metr je spojený viditelnými ocelovými klouby s ocelovým nýtem. Pro komfortní manipulaci jsou klouby mazány minerální vazelínou.
  • Povrchová úprava lamel – dvě vrstvy vodou ředitelné barvy zaručují voděodolnost. Svrchní vrstva UV laku pak chrání metr proti ředidlům, navíc je šetrná k životnímu prostředí.
  • Kompaktní plochy pro reklamní potisk - jednotlivé díly metru k sobě těsně přiléhají a zaručují tak bezproblémový tisk. Celá plocha metru je tak využitelná jako reklamní prostor. Díky UV laku se navíc dá chybný potisk lehce smýt a nahradit jiným.
  • Původ materiálů k výrobě – materiály použité k výrobě tohoto skládací ho metru jsou z 90% českého původu. Malá část komponent pochází z Německa a Slovenska, tedy od nejbližších sousedů.   
  • Výrobek 100% šetrný k životnímu prostředí – naše skládací metry jsou vyráběny z bukového dřeva, vodou ředitelné barvy a oceli. Životní prostředí šetříme především efektivním používáním místních surovin a žádnými dovozy z Asie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné skládací metry
Hmotnost: 0.12 kg